VESTUVIŲ PLANAVIMAS, KOORDINAVIMAS

Ronetos ir Šono škotiškai lietuviškos ir pašėlusiai linksmos vestuvės
Fotografas: Gediminas Tamulynas “Wide wings”

ŠVENTĖS VIETOS DEKORAVIMAS

 

NUOMA:
Su Smagilės lemputėmis, šventėse jauku ir romantiška, su tekstile – labai elegantiška.  

APTARNAVIMAS PO CEREMONIJOS/ ŠAMPANO STALIUKAI 
Staliukus puošiame tamsiai arba šviesiai – pagal Jūsų pasirinkimą.

SUŽADĖTUVIŲ ORGANIZAVIMAS
Kiekvieną kartą džiaugiamės kuo nors pasitarnaudami jaunavedžiams, bet dar saldesnė pagalba vyrui, kuris labai jaudinasi ir stengiasi, kad išgirstant lemptingą “taip”, jo moteris būtų maloniai nustebinta ir laiminga iki debesų. Išgirdus: “Gelbėkit, planuoju tai padaryti poryt, noriu, kad būtų labai ypatinga, bet net nežinau, nuo ko pradėti, “įsijungia” mūsų kūrybinis, azartinis mygtukas..  Dėl jūdviejų džiaugsmo, jau esame sukūrę daug individualių sužadėtuvių scenarijų ir padėję įgyvendinti nuo labai jaukaus ir jautraus, iki niekur nematyto ir verto papasakoti vaikaičiams.

MERGVAKARIAI/ BERNVAKARIAI
Ruošiantis draugo (-ės) paskutiniam viengungiškam vakarui tenka didelė atsakomybė, juk nesinori nuvilti. Neretai išsiskiria organizatorių nuomonės, neturit laiko ir pareigas „stumiat“ nuo savęs? Visas jas atiduokit mums ir patys nusiteikit gerai pasilinksminti! Pritaikysim Jūsų kompanijai tinkamiausią vakaro scenarijų ir viskuo pasirūpinsime.

ĮMONIŲ ŠVENTĖS Organizuojame įmonių vakarėlius, pasirūpiname ne tik pasirodymais, bet ir šventės vieta, maitinimu ir kt. Galime pasiūlyti linksmų ir naudingų užsiėmimų personalui, kuriuos suorganizuos ir praves profesionalai – renginių vedėjai ir organizacinės psichologijos specialistai. Jūsų kolektyvas net nepajus, kad švęsdami jie stiprina komandą, gerina darbo atmosferą.
Close Menu